Коллцентр: 0 800-400-024

email: callcenterdtke@gmail.com

До уваги одержувачів пільг та житлових субсидій

  • Головна
  • До уваги одержувачів субсидії, травень 2022 року

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання пільг та житлових субсидій в умовах воєнного стану» від 19 квітня 2022 р. № 462.

Міністерство соціальної політики України на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook пояснили, що згідно з документом автоматично, без звернення особи, відбудеться перепризначення субсидій на неопалювальний період з 1 травня 2022 року для всіх одержувачів, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2021-2022 років. Таке перепризначення буде здійснюватися на підставі інформації, наявної в органах соціального захисту населення з оновленням даних про доходи осіб від ПФУ та ДПС (https://www.facebook.com/MLSP.gov.ua/posts/360979366068071).

Субсидію також призначатимуть особам, які отримали валюту від благодійних організацій або придбали для оплати лікування чи навчання.

Для отримувачів з регіонів, у яких тимчасово не працюють органи соціального захисту, встановлено спеціальний механізм визначення розміру житлових субсидій та пільг протягом неопалювального сезону.

Окрім того, отримувачам субсидій з територій, де ведуться бойові дії:

1) субсидію призначать з початку сезону, незалежно від того, в якому місяці сезону вони звернулись за призначенням;

2) дозволено не інформувати про обставини, які впливають на призначення та розмір субсидії протягом воєнного стану, але вони зобов’язані поінформувати про такі обставини протягом першого місяця після скасування воєнного стану.

cropped-logo.png

Copyright © 2021. ОКП Донецьктеплокомуненерго.

м. Дружківка

вул. Космонавтів 39

тел.: +38 (050) 367-13-00
E-mail: cpp.okp@gmail.com