Коллцентр: 0 800-400-024

email: callcenterdtke@gmail.com

Центри обслуговування клієнтів закінчили доставку рахунків за липень

  • Головна
  • ЦОК закінчили доставку рахунків за липень

        Центрами обслуговування клієнтів ОКП «Донецьктеплокомуненерго» закінчено доставку рахунків за липень 2021р.

        У рахунках клієнтів, які не мають заборгованості, з’явився окремий рядок із рекомендованим авансовим платежем. Розмір авансового платіжу розраховано як 30% середнього фактичного тарифу за опалення 1 кв.м.  в опалювальному сезоні 2020/2021рр. За бажанням Ви зможете повністю або частково оплачувати наперед рекомендовані суми за послуги, зменшивши фінансове навантаження на сімейний бюджет взимку та не накопичуючи борги за тепло. Авансовий платіж відображатиметься на особовому рахунку як переплата.

 

ЩИРО дякуємо ВАМ за своєчасні розрахунки за спожиті послуги! Сподіваємось на ВАШЕ розуміння щодо важливості для підприємства отримання авансових платежів.

 

         Клієнтів, які мають заборгованість  – НАПОЛЕГЛИВО просимо погасити борг.

       Звертаємо Вашу увагу, що 20 травня в Україні припинив діяти механізм покладання спеціальних обов’язків (ПСО) на постачання природного газу для підприємств теплокомуненерго, які враховували соціальний аспект роботи теплопостачальників у процесі надання послуг населенню. Відтепер, поставка блакитного палива ОКП «Донецьктеплокомуненерго» здійснюватиметься лише за умови передоплати вартості природного газу. У разі відсутності передоплати – поставка природного газу теплопостачальному підприємству не здійснюється. Єдиним джерелом виконання таких зобов’язань є кошти, котрі надходять від споживачів.

 

Давайте разом подбаємо про своєчасний початок та стале проходження опалювального сезону 2021-2022р.!

cropped-logo.png

Copyright © 2021. ОКП Донецьктеплокомуненерго.

м. Дружківка

вул. Космонавтів 39

тел.: +38 (050) 367-13-00
E-mail: cpp.okp@gmail.com