Коллцентр: 0 800-400-024

email: disp@kpdtke.com.ua

Розірвання договорів

Розгляд заяв про розірвання договорів.

 

    Розірвання договорів здійснюється відповідно до умов договору.

    Споживач, який вважає за необхідне розірвати договір, надсилає про це пропозицію на адресу теплопостачального підприємства в будь-який час, а в разі відмови від пролонгації договору — за місяць до закінчення терміну дії.

 

Об’єкти які стоять окремо, або мають індивідуальне підключення:

  • Відключення провадиться в міжопалювальний період.
  • У триденний термін (з дня звернення Споживача) проводиться звіряння  показань приладів обліку теплової енергії, забезпечується відключення тепловикористовуючої установки. Обов’язково складається акт про відключення, підписаний представником Споживача і теплопостачального підприємства.
  • На підставі поданих даних  у документах готується лист Споживачу про розірвання договору. У разі, якщо Споживач має борг за надані раніше послуги з теплопостачання, договір розривається тільки в частині надання послуг.
  • Датою розірвання договору вважається дата, наступна за днем ​​відключення об’єкта теплоспоживання від теплових мереж.

Вбудовані об’єкти:

  • При наданні Споживачем повної інформації про зміну власника приміщення, готується лист Споживачу про розірвання договору. Датою розірвання договору вважається дата, наступна за днем ​​надання документації про зміну власника приміщення. З Споживачем здійснюються остаточні розрахунки. З новим власником підприємство починає вести переддоговірну роботу.
  • При наявності у Споживача заборгованості за спожиту теплову енергію договір розривається тільки в частині надання послуг. 

Споживачі, які розташовані в житлових будинках, проводять відключення опалювальних приладів від системи централізованого теплопостачання згідно з Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.11.2005г. № 4 (зі змінами та доповненнями) «Про затвердження Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання.»

cropped-logo.png

Copyright © 2021. ОКП Донецьктеплокомуненерго.

тел.: +38 (050) 367-13-00
E-mail: cpp.okp@gmail.com

Розрахунковий рахунок для оплати за абонентське обслуговування

IBAN UA 063206270000026008013082568