Коллцентр: 0 800-400-024

email: disp@kpdtke.com.ua

Внесення змін до договору

Зміни до договору можуть вноситися як з ініціативи теплопостачальних підприємств, так і з ініціативи Споживача. У разі необхідності внесення змін до умов договору, сторона-ініціатор направляє пропозицію про зміну договору іншій стороні.

 

Підставою для внесення змін до договору з ініціативи теплопостачальних підприємств можуть служити:

  • зміна поштових і платіжних реквізитів;
  • прийняття нових або внесення змін і доповнень до чинних нормативних документів та законодавство України;
  • виявлення у споживача в ході перевірок фактів невідповідності умов укладеного договору;
  • інші суттєві зміни, що впливають на умови договору.

 

Підставою для внесення змін до договору з ініціативи Споживача можуть служити:

  • зміна поштових і платіжних реквізитів Споживача;
  • зміна обсягів теплоспоживання. Споживач протягом міжопалювального періоду має право звернутися до постачальника теплової енергії із заявою про коригування договірних величин теплоспоживання. Скоригована величина договірної величину набуває чинності з дня внесення змін до договору, про що споживач теплопостачальної організації повідомляється в письмовій формі;
  • установка, зняття або заміна приладів обліку теплової енергії;
  • інші суттєві зміни, що впливають на умови договору.

 

Споживач повинен письмово повідомляти теплопостачальне  підприємство про зміну своєї назви, організаційно-правової форми, місцезнаходження, банківських реквізитів тощо, а також про зміну користувачів приміщень теплових мереж Споживача не пізніше ніж 5 днів з моменту настання зазначених подій.

Для внесення змін до договору з ініціативи Споживача, останній має надати в теплопостачальних підприємств підтверджуючі документи.

При зміні у Споживача кількості споживаної теплової енергії (опалювальної площі) на діючих об’єктах, він повинен отримати технічні умови та після їх виконання звернутися для внесення змін в договір. Внесення змін до договору проводиться з дати узгодження нових величин. Така зміна допускається тільки в міжопалювальний період.

При внесенні змін до договору, сам договір не переоформляється. Зміни виробляються оформленням додаткових угод до діючого договору.

cropped-logo.png

Copyright © 2021. ОКП Донецьктеплокомуненерго.

тел.: +38 (050) 367-13-00
E-mail: cpp.okp@gmail.com

Розрахунковий рахунок для оплати за абонентське обслуговування

IBAN UA 063206270000026008013082568